Press "Enter" to skip to content

Partneriams

Vystant projektą Neįgali Lietuva numatyta bendradarbiauti su įvairių miestų neįgaliųjų NVO. Šio projekto tikslas – negalios problemų identifikavimas, aptarimas ir viešinimas bei sprendimų siūlymas visuomenei bei suinteresuotoms šalims Šis projektas taip pat skirtas aplinkos ir paslaugų pritaikymo žmonėms su negalia procesų tyrimui ar vertinimui. Šioje veikloje esame numatę bendradarbiauti su kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis bei valdžios institucijomis.

Kviesdami bendradarbiauti siūlome galimybę savo regione, mieste ar miestelyje tapti informacijos šaltiniu ir padėti žmonėms su negalia. Prisijungę prie šio projekto Jūs galėsite rinkti, analizuoti ir skelbti Jūsų manymu svarbią informaciją interneto svetainėje patys. Tuo tikslu partneriams suteikiama pilnai paruošta veiklai interneto svetainė kurią partneris galės valdyti pats arba patikėti valdymą mums, o pats tik rengti informaciją publikavimui. Todėl siūlome du partnerystės būdus.

1 būdas – tapti informacijos rengėju ir skleidėju.

Pasirinkus šį bendradarbiavimo variantą Jums bus suteikta prieiga prie pilnai paruoštos interneto svetainės su Jūsų miesto ar miestelio adresu – miestopavadinimas.neigalus/neigali.lt. Projekte naudojame moteriškos ir vyriškos giminių vardai. Taip Kaunas turi pavadinimą kaunas.neigalus.lt, o Klaipėdai skirtas vardas su moteriškos giminės adreso versija – klaipeda.neigali.lt.

Šis variantas skirtas partneriui kuris pats domėsis savo regiono, miesto ar miestelio žmonių su negalia problemomis – rinks informaciją, fiksuos galimus pažeidimus, teirausis atsakingų institucijų komentaro. Apibendrins šią informaciją ir pats ją skelbs interneto svetainėje.

Šiuo atveju partneriui suteikiame pilną svetainės techninį palaikymą – pasirūpiname jos funkcionalumu, saugumu, užtikriname svetainėje paskelbtos informacijos atsargines kopijas, suteikiame reikiamo lygmens prieigą. Prieš pradedant partneris apmokomas valdyti šią svetainę turinio valdymo sistemos Word Press pagalba. Ši turinio valdymo sistema integruota į svetainę lietuvių kalba, todėl partneriui nekils problemų dėl anglų kalbos.

2 būdas – tapti informacijos rengėju.

Pasirinkus šį variantą Jums bus parengta interneto svetainės versija su Jūsų miesto ar miestelio adresu kaip ir pirmu atveju. Tačiau Jūs negalėsite jos valdyti – prisijungti ir talpinti informacijos.

Šis variantas skirtas partneriui kuris pats domėsis savo regiono, miesto ar miestelio žmonių su negalia problemomis – rinks informaciją, fiksuos galimus pažeidimus, teirausis atsakingų institucijų komentaro. Apibendrins šią informaciją ir pateiks mums ją skelbimui interneto svetainėje.

Šiuo atveju partneriui nereikės pačiam skelbti informacijos – tai padarysime už jį mes, o partneris tik pasirūpins temomis ir informacija bei prisidės rengiant jas publikuoti.

Tačiau abiem atvejais tokia partnerystė yra bendradarbiavimas paremtas visuomeniniais pagrindais – savanoriška neatlygintina veikla. Šis projektas yra vystomas asmeninėmis lėšomis, be finansinės pagalbos iš rėmėjų ar reklamos todėl už partnerių veiklą neatlyginsime.

Jeigu susidomėjote partneryste ir norėtumėte prisidėti prie šio projekto tapdami savo regiono, miesto ar miestelio informacijos ir naujienų kanalu žmonėms su negalia ir jiems prijaučiantiems susisiekite su el. paštu arba pasinaudodami susisiekimo forma.

Projekto autorius
Audrius Kalvėnas

Pasidalink