Press "Enter" to skip to content

NeigaliLietuva.lt pradeda!

Atnaujintas: 2019-08-01

Sveiki, po metų ir dar šiek tiek 🙂 grįžtame į interneto “eterį”! Kas naujo šį kartą?

Jei neįgalus.info versijoje rašiau asmenine pastabas, tai NeigaliLietuva.lt versijoje orientuosiuosi į problemas su kuriomis susiduria įvairių negalių atstovai. Asmeninė 10-ties metų patirtis tapus neįgaliu (nors tokiu niekados per 10 metų nesijaučiau) išmokė naujų dalykų. Todėl ši svetainės versija skirsis nuo pirmos.

Pirmiausia šį projektą ketinu vykdyti ne vienas – tam ieškau bičiulių iš skirtingų miestų kurie rinks ir skelbs informaciją jų mietui skirtoje svetainės dalyje. Taip kiekvienam Lietuvos miestui gali būti sukurta tik jam skirta svetainės dalis – pradžiai pasirinkau 6 didžiuosius Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį ir Alytų.

Kiekvieno miesto interneto svetainės adresą sudarytų miesto pavadinimas + domenas neigalus.lt arba neigali.lt – miestopavadinimas.neigalus/neigali.lt. Kad moteriškos giminės miestų pavadinimai neskambėtų keistai – klaipeda.neigalus.lt, gali būti naudojama adreso neigalus.lt moteriškos giminės versiją –klaipeda.neigali.lt.

Kiekvieno miesto informacijos rinkimui ketinu bendradarbiauti su įvairiomis organizacijomis ir bičiuliais neįgaliaisiais. Jiems ketinu pasiūlyti elektroninę erdvę su pilnu techniniu palaikymu. Iš jų prašysiu rinkti informaciją ir jei bus noro patiems ją skelbti, jei pritruks ryžto ar patirties – ją apdorosiu ir paskelbsiu pats ir padėsiu tai išmokti.

Tokiu būdu prie šio projekto galės prisijungti bet kurio Lietuvos miesto atstovai. Jeigu turite noro būti savo miesto negalios naujienų šaltiniu susisiekite su manimi el. adresu: info(eta)neigalilietuva.lt.

Šis projektas išlaikomas mano asmeninėmis lėšomis todėl ir iš Jūsų tikiuosi geranoriškumo – jei norite tapti projekto dalimi teks dirbti neatlygintinai. Bent kol kas. O ateitis parodys.

Sėkmės mums visiems!
Projekto autorius – Audrius Kalvėnas


Pasidalink

Vienas komentaras

  1. Lina Lina 2019-11-08

    Labas vakaras. Projektas labai įdomus ir geras. Norėčiau tapti partnere, tik kol kas neįsivaizduoju tiksliai kaip. Turiu klausimų, neaiškumų ir pasiūlymų. Savipagalba jau seniai yra mano ”arkliukas”, kurį neatlygintinai ”varinėju” jau nemažai metų. Todėl klausimo apie kokį tai atlyginimą ir nekilo, nes šis projektas yra reikalingas ir naudingas. Beskaitinėdama jau nemažai sužinojau, kas man pačiai gali praversti. Dėkoju už postūmį mokytis toliau. Linkėjimai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.