Press "Enter" to skip to content

Apie

Audrius Kalvėnas
Redaktorius – Audrius Kalvėnas

Šį svetainė – VšĮ Neįgali Lietuva naujienų kanalas.

Kelis metus svetainė vystyta kaip asmeninis redaktoriaus tinklaraštis, tačiau ilgainiui, vis labiau įsitraukiant į šia veiklą, autorius įsitikino, kad tolimesniam vystymuisi reikalinga pagalba – daugiau autorių, temų, idėjų. Todėl įsteigus juridinį subjektą VšĮ Neįgali Lietuva, ši svetainė tapo organizacijos veiklos objektu ir naujienų kanalu.

Tai kas vyksta aplinka mus yra nulemta ne tik mūsų pačių. Daugumos žmonių su negalia gyvenimo kokybę ir kiekybę lemia daug veiksnių – subjektyvūs: asmeninė motyvacija, užimtumas, sveikata ir objektyvūs: medicina, politika, įstatymai ir pan. Todėl labai svarbu žinoti ko tikėtis iš šalies valdžios, sprendimus priimančių asmenų, sužinoti ir suprasti siūlomas naujienas. Ši svetainė veikia šiuo tikslu – stebėti, analizuoti, reflektuoti.

Į galią per negalią!

Neįgali Lietuva

Pasivadinome “Neįgali Lietuva”, nes išsikėlėme tikslą kalbėti ne tik apie tai kas aktualu žmonėms su negalia bendrai, bet ir pasiūlyti galimybę žmonių su negalia bendruomenėms tapti informacijos šaltiniu kiekvienam Lietuvos miestui ar miesteliui kuriame jie gyvena. Šis projektas leidžia kalbėti apie problemas bei dalinti aktualijomis kiekviename Lietuvos mieste. Kaip tai įmanoma?

Pagrindinis svetainės adresas NeigaliLietuva.lt skirtas universalioms, bendroms temoms kurios aktualios visiems, o vietinės, žmonių su negalia bendruomenės temos, kurios aktualesnės konkretaus miesto ar miestelio gyventojams, gali būti skelbiamos atskiroje šios svetainės dalyje. Pavyzdžiui: kiekvieno miesto interneto svetainės adresą sudarytų miesto pavadinimas + domenas neigalus.lt arba neigali.lt – miestopavadinimas.neigalus/neigali.lt. Kad moteriškos giminės miestų pavadinimai neskambėtų keistai – klaipeda.neigalus.lt, gali būti naudojama adreso neigalus.lt moteriškos giminės versiją – klaipeda.neigali.lt.

Tikimės rasti bendraminčių su kuriais kartu nuveiktume daugiau. Jei susidomėjote, tapkime bičiuliais ir veikime kartu! Partneriais gali tapti tiek pavieniai asmenys, tiek žmonių su negalia organizacijos suinteresuotos kalbėti visiems savo regiono, miesto ar miestelio gyventojams aktualiomis temomis.

Kviečiame savanoriauti

Šis projektas vystomas asmeninėmis steigėjo lėšomis todėl, šiuo metu negali norintiems prisidėti renkant, apibendrinant ir skelbiant informaciją už šį darbą mokėti. Kol kas neketiname šią svetainę monetizuoti (skelbti reklamą) todėl tikimės palaikymo prisidedant neatlygintinai. Gal būt kiek vėliau, kai “išaugsime pirmas kelnes”, radus paramos ir palaikymo fonduose kurie remia panašias iniciatyvas galėsime mokėti autoriams ir talkininkams. Iki to svetainė liks gerų žmonių, gera valia vykdoma veikla, kurios tikslas – PADĖTI SUPRASTI VIENAS KITĄ TIEMS KURIE YRA PADALINTI Į ĮGALIUS IR NEĮGALIUS.

Esu tikras, kad toks padalinimas yra blogybė. Nepriklausomai nuo to esame įgalūs ar ne, mes visi esame lygūs. Todėl šiuo projektu norime skelbti svarbiausią žinią – INTEGRACIJA – blogai; PAGALBA – gerai. Pakaks integruoti žmones su negalia ten iš kur jų niekas ne iš integravo – mes buvome, esame ir būsime čia ir dabar, kartu su visais, kad ir kokius manifestus skelbtumėte. Velniop juos! Geriau padėkime vieni kitiems!

Redaktorius
Audrius Kalvėnas

Pasidalink

Būkite pirmas!

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas.

    Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.